Kategori arşivi: Ekim

Farmasi ekim kataloğu ve Ekim ayına özel gelişmeleri bu başlık altından takip edebilirsiniz. En son yayımlanan Farmasi ekim kataloğunu hemen alttan inceleyebilirsiniz.

Farmasi Ekim Kataloğu 2018

Yepyeni Farmasi Ekim kataloğu 2018 ile Ekim fırsatları seni bekliyor. Farmasi, her yeni katalouyla birlikte yeni ürünler de sunmaya devam ediyor. Sürekli yeni ürünler keşfeden, mevcut ürünlerini çok daha geliştirmek üzere çalışmalar yapan dinamik, yenilikçi bir firma olma özelliğini korumakta kararlılar.

Farmasi Ekim Kataloğu 2018’deki Yeni Ürünler

  1. Altı farklı ton seçeneğiyle dudaklarda extra parlaklık vaad eden High Shine dudak parlatıcısı. Yeni tanışma fiyatıyla karşınızda.
  2. Dört farklı renk seçeneğiyle Flawless Touch Pata Krem fondöten, kremsi pudra yapısıyla ağırlık hissettirmez. İpeksi ve pürüzsüz bir ten isteyenler için vazgeçilmez bir ürün. Hafif ve pudramsı bitişli yapısı, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görüntüden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır. Farmasi Ekim Kataloğu 2018’deki uygulama süngerinin de içinde olduğu tanışma fiyatı fırsatını kaçırmayın!
  3. Farmasi’nin Stay Matte Fondöteni artık yenilendi. Minerallerle zenginleştirilmiş yeni formülü ile birlikte ipeksi matlık teninde. Multimineral kompleks etkisiyle parlaklık kontrolü, yüksek kapatıcılıkla mat bir görünüm sağlar.

Farmasi Ekim Kataloğu 2018

Ekim 2018 Farmasi kataloğunu hemen alttan online olarak inceleyebilirsiniz: