Ana sayfa » Kasım » Farmasi Kasım Kataloğu 2018 ŞANS BROŞÜRÜ

Farmasi Kasım Kataloğu 2018 ŞANS BROŞÜRÜ

Farmasi Kasım kataloğu 2018’in yeni ve tüm girişimcilerine özel olarak hazırlanan Şans Broşürünü online olarak inceleyebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Farmasi Kasım 2018 Şans Broşürü yine kazancınızı katlayacak, yeni fikirler edinebileceğiniz bilgilerle dopdolu.

Öncelikle 2500 TL kazanma fırsatı sunan dev programın devem ettiğini hatırlatalım. Eylül’den Ocak 2019’a kadar her ay seviye atlayan bir Farmasi Girişimcisiyseniz, bu programla aylık gelirinizi 2500 TL’ye yükselecek. Farmasi Kasım Kataloğu 2018’in Şans Broşüründe bulabilirsiniz.

Ayrıca yeni Farmasi girişimcilerine özel 1. ay 68 tl değerinde ürün de hediye. Şimdi Farmasi’li olmanın tam zamanı!

İşte Farmasi Kasım Kataloğu 2018’in Şans Broşürü

Son olarak,  bu ayın Şans Broşürüyle alakalı Farmasi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tuna’dan bir alıntı yaparak yazımıza son verelim…

Yalnızca satış büyümesiyle kalmadan, yenilikçi ürünler, sayısı hızla artan aktif girişimcilerimiz, yeni ülke açılışları, unvan rekorları ve yeni nesil eğitimlerle sürekli büyüyen, gelişen daha da büyük ve güçlü bir aile olmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Geçtiğimiz Eylül ve Ekim aylarında bize ait olan Türkiye yeni kayıt rekorunu iki ay üst üste kırdık. Bu gururu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen yıl, Hırvatistan, Makedonya, Slovenya, Kosova, Slovakya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna ve Belarusya’yı da açtık. Bu yıl ise şuana kadar Polonya’ yı açtık ve sene sonuna kadar ABD ve Romanya’ yı da açmış olacağız. Sırada, Almanya, Rusya, Tayland, Avusturya, Kazakistan, Brezilya var. İstanbul’ daki tesislerimizde Türkiye’ nin en büyük kapasiteli ve otomatik sevkiyat deposunu “ Yeni Farmasi Operasyon Merkezi” adı altında kurduk. Avrupa’nın tam ortasında, Bratislava’da FARMASİ dev deposu ve uzman kadrosu ile göreve başladı. Onlar da her ay rekor kırarak “biz AVRUPA’da varız!” deyip FARMASİ’nin ayak seslerini duyuruyorlar. 5 kıtada 125 ülkeye ihracat yaparak yaklaşık 500 milyon kişiye ulaşan FARMASİ, bir TÜRK firması olarak TÜRKİYE’nin onuru ve gururu olmayı sürdürmektedir. Bununla ne kadar gururlansak azdır. Kurucumuz, Onursal Başkanımız Dr. Cevdet TUNA’nın çizdiği altın kuralların yolundan giden misyon ve vizyona sahibiz. 70 yıllık tecrübe, Dr. Cevdet Tuna’nın yarattığı sağlıklı ve özel formüller FARMASİ’yi bugünlere getirdi. Ciddiyet, bilgi, ahlak, hırs ve sizlerin değerli hizmetleri sayesinde FARMASİ Türkiye’nin 1 numarası oldu. Bu gururu bizlere yaşatan tüm çalışanlarıma ve sahada ter döken her girişimcimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Sizler de “YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES FARMASİ KULLANMALI” diyerek and içtiniz ve markamızı bu günlere getirdiniz. Yeni yatırımları ile 500.000 m2’ye ulaşan ekolojik alanda yer alan, alanındaki Avrupa’nın en büyüklerinden olan FARMASİ tesislerinde bu yıl yaklaşık 2.500 girişimcimizi ağırlayacağız.
Yeni yapılan Dr. Cevdet Tuna Seminer Salonunda her hafta Türkiye’nin her noktasından gelen girişimcilerimiz, doğrudan satışta profesyonel iş insanı olmaları adına özel eğitimlerle destekliyoruz.
Sizler FARMASİ’nin devasa gücünü, hırsını bizzat hissettiniz ve o yönde de aile bağlarımız çok güçlendi, kenetlendik, çok çalıştık ve başardık. Ne mutlu FARMASİ’de girişimciyim diyenlere. Yüksek kalitemiz, ulaşılabilir fiyatlarımız, en çok kazandıran sistemimiz ve hızımız bizi rakiplerimizden farklı kıldı. Sloganımızı uyguluyoruz; HIZ, İNANÇ, GÜVEN.
FARMASİ üretimde, sevkiyatta TÜRKİYE’nin1 numarası olmanın gururunu taşımaktadır. Bu yıl FARMASİ, onlarca “0” kilometre Mercedes, Peugeot ve BMW dağıttı ve yeni araç programımızla başarılı girişimcilerimizi ve ailelerini mutlu etmeye devam edecek. TUNUS seyahatinde yüzlerce girişimcimiz yurtdışı deneyimlerini yaşadılar. TUNUS’a gidenler bu ülkede FARMASİ’nin ne kadar başarılı olduğunu da görme fırsatı buldular. Tunus ofis ve depolarımızı da ziyaret ederek gücümüze AFRİKA’da da gözleriyle şahit oldular. Sırada İTALYA ve UMRE programları olacak. Şimdiden başarılı tüm girişimcilerimizi gönülden tebrik ediyorum.
Bir FARMASİ’li olarak hayallerinizi gerçekleştirdiğiniz ve daha da fazlasını gerçekleştireceğiniz bir sisteme dahil oldunuz ve bu kazançlı yolda adım adım ilerlemektesiniz. Bu inancı taşıdığınız için sizlere binlerce teşekkür ediyorum. Örnek Türk kadını olan, “her eve FARMASİ” misyonunu benimsemiş ve tüm dünya kadınlarına model olacağına inandığım sizleri kalpten kutlar, FARMASİ AİLESİ olarak sizinle tek bir aile olduğumuzu ve mücadelemizi hep rekor ve yeniliklerle devam ettireceğimizi bilmenizi isterim. “Kendinize, ailenize ve FARMASİ’ye çok iyi bakın. Ayrıca taklitlerinden kaçının.” “Geleceğin sizler için mutluluk, bereket, sağlık, neşe ve bol kazanç getirmesini canı gönülden diliyorum. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir