Ana sayfa » Kasım » Farmasi Kasım Kataloğu 2018

Farmasi Kasım Kataloğu 2018

Farmasi Kasım kataloğu 2018 online inceleme sayfamıza hoşgeldiniz. Burada Kasım 2018’e dair en güncel Farmasi haberlerini bulacaksınız. Kasım ayının da yine Farmasi kullanıcıları için avantajlı, girişimciler için de karlı bir ay olacağı görülüyor.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018 Kampanyaları

Sevilen fondöten Stay Matte Farmasi Kasım kataloğu 2018’in en çok satan ürünlerinden olmaya aday. Artık daha karizmatik bir ambalaja sahip ve formülü de yenilendi, etkinliği artırıldı. Parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirildi. Fondötenlerdeki en büyük handikap sanki cildinize bir maske sürmüşsünüz gibi bir histir. Fakat bu yeni formülüyle Stay Matte, cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sağlar. Gün boyu kalıcı, doğal bir matlık sunan yüksek kapatıcı özellikteki bu fondöten, yağ içermeyen formülü ile gözenekleri gözle görülür biçimde küçültmeye ve ciltte oluşan parlamayı önlemeye yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan mineraller ile zenginleştirilmiş yapısı, cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olur ve cildi besler.

Bir fondötenden daha ne beklenir ki 🙂 Farmasi Kasım kataloğu 2018’de harika bir kampanyayla bu fondötene sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Farmasi’den Kasım’da Yeni Parfüm

Farmasi yeni ürünlerini kataloglarında sergilemeye devam ediyor. Özellikle parfüm konusunda başarılı bir çizgiye sahip firma, yeni kokular üretme konuusnda da oldukça yetenekli. Gift  parfümü, hayatın eşsiz bir hediye olduğunu hatırlatan eşsiz bir koku. Baştan çıkarıcı çiçekler, egzotik meyveler ve eşsiz dip notası ile zıtlıkların uyumunu yakalayan, unutulmaz bir armağan…

Farmasi Kasım Kataloğu 2018’deki cazip indirimiyle beraber Gift parfümünü de sepetinize eklemeyi unutmayın.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018

İşte Farmasi Kasım kataloğu 2018’i incelemeye başlıyoruz, sayfayı aşağı kaydırın!

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

“Farmasi Kasım Kataloğu 2018” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir