Kategori arşivi: Mart

Farmasi mart kataloğunu online olarak inceleyebileceğiniz sitemizde, bu aya ait şans broşürü ve diğer ekleri de bulabilirsiniz. Online farmasi kataloğu, mart ayı sayısı burada tüm detaylarıyla sizlerle.

Farmasi Şans Kataloğu Mart 2019

Fırsat

Fırsat2

#Fırsat

Temsilcilere özel yayımlanan Farmasi Şans Kataloğu Mart 2019 sayısı çıktı. Geçen ay tarihi bir başarı yakalayarak yeni kayıt ve satış rekoru yakalayan Farmasi, yepyeni bir destan daha yazdı. Geçen yıl da sürekli büyüyen satış hacmiyle dikkat çeken Farmasi, 2019 yılına da rekorlar kırarak devam ediyor.

Survivor 2019 sponsorluğuyla satış hacmini çok daha yukarılara taşımak isteyen Farmasi, Mart kataloğu 2019 sayısıyla da göz dolduruyor. Bu katalogta olan bitenleri ve Temsilcilere özel paket ve hediye programlarını Farmasi Şans Kataloğu Mart 2019 sayımızda bulabilirsiniz.

Alttaki resme tıklayarak Mart 2019 Farmasi Şans kataloğunu incelemeye başlayabilirsiniz.

Farmasi 69 yıldır insanları güzelleştirerek, problemlerine çözüm üreterek emin adımlarla yoluna devam ediyor. 2019 yılında da birçok alanda birinciliğini geliştirerek devam eden Farmasi’nin dakikada 3 BB Krem, 7 maskara ve 1 diş macunu satma başarısı gösterdiğini biliyor muydunuz?

Farmasi Mart Kataloğu 2020

Kadınlar günü fırsatlarını da içeren Farmasi Mart kataloğu 2020 sayfamızdasınız. Burada 104 sayfadan oluşan Farmasi kataloğunu ve devamında 67 sayfalık Cevdet Tuna ürünleri kataloğunu yayımladığımızda online olarak inceleyebilirsiniz.

Şuan Yayındaki Kataloglar

Şuan yayında olan farmasi kataloglarını buradan görebilirsiniz. Daha sonraki kataloglar için sayfayı aşağı kaydırın.

Farmasi Mart Kataloğu 2020

Katalog içerik itibariyle yine her zamanki gibi çok zengin. Yepyeni Farmasi ürünleriyle karşılaşacağınız ve Kadınlar Günü vesilesiyle çok daha indirimli alışveriş yapma şansı bulacağınız kataloğumuzu incelemek için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Dilerseniz geçen yılın mart ayı kampanyalarını incelemek için alttaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Katalog Sayfası >>
Cevdet Tuna Ürünleri >>

Sayfayı çevridiğinizde Mart ayına, Kadınlar Günü’ne özel Rüya isimli yeni Farmasi Parfümüyle karşılaşacaksınız. Çüçeksi bir koku olup, fresh kokuları sevenlerin tam aradığı parfüm olabilir.

Ayrıca son dönemde stokları tükenmesiyle dikkatimizi çeken harika Deep Black maskaraları bu ayki katalogta yine indirime girmiş durumda. Geçen ay kaçırdığı için üzülenlere duyurulur.