Kategori arşivi: Son Kataloglar

En son farmasi kataloğu ve bu döneme ait en güncel haberler, gelişmeler ve kampanyaları bulabileceğiniz kategorimiz. Farmasi de son olarak hangi gelişme olduysa burada da onu bılacaksınız. Buradaki online farmasi katalog her zaman güncel, farmasi ürünleri her zaman ucuz.

Farmasi Şubat Kataloğu 2020

Farmasi Şubat kataloğu 2020 konulu hazırladığımız yazıya hoş geldiniz. Burada Şubat ayına dair en son gelişmeleri takip edebileceksiniz. Farmasi’nin merakla beklenen Şubat kataloğu ekini yine her zaman olduğu gibi ilk kez buradan inceleme fırsatı bulacaksınız.

Farmasi Şubat Kataloğu 2020 ve Sevgililer Günü

Öncelikle Farmasi Şubat kataloğu 2019’u diğerlerinden ayıran özellik, Segililer Gününin bu dönem içerisinde yer alması. Şubat ayı bu sebeple özellikle kozmetik aksesuar ağırlıklı hediye alışverişinin en yoğun yapıldığı aylardan biri. Farmasi de elbette bu döneme özel ekstra kampanyalar oluşturmuş durumda. Bu dönem hem Farmasi kullanıcıları için avantajlı, hem de Farmasi ürünlerini satarak kazanç sağlayan Farmasi girişimcileri için de kazançlı olacak.

Şuan yayında olan kataloglar:

Şuan yayında olan farmasi kataloglarını buradan kolayca inceleyebilirsiniz.

Ya da geçen yılın şubat kataloğunu incelemek için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazının devamını sonraki sayfada inceleyebilirsiniz.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018 ŞANS BROŞÜRÜ

Farmasi Kasım kataloğu 2018’in yeni ve tüm girişimcilerine özel olarak hazırlanan Şans Broşürünü online olarak inceleyebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Farmasi Kasım 2018 Şans Broşürü yine kazancınızı katlayacak, yeni fikirler edinebileceğiniz bilgilerle dopdolu.

Öncelikle 2500 TL kazanma fırsatı sunan dev programın devem ettiğini hatırlatalım. Eylül’den Ocak 2019’a kadar her ay seviye atlayan bir Farmasi Girişimcisiyseniz, bu programla aylık gelirinizi 2500 TL’ye yükselecek. Farmasi Kasım Kataloğu 2018’in Şans Broşüründe bulabilirsiniz.

Ayrıca yeni Farmasi girişimcilerine özel 1. ay 68 tl değerinde ürün de hediye. Şimdi Farmasi’li olmanın tam zamanı!

İşte Farmasi Kasım Kataloğu 2018’in Şans Broşürü

Son olarak,  bu ayın Şans Broşürüyle alakalı Farmasi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tuna’dan bir alıntı yaparak yazımıza son verelim…

Yalnızca satış büyümesiyle kalmadan, yenilikçi ürünler, sayısı hızla artan aktif girişimcilerimiz, yeni ülke açılışları, unvan rekorları ve yeni nesil eğitimlerle sürekli büyüyen, gelişen daha da büyük ve güçlü bir aile olmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Geçtiğimiz Eylül ve Ekim aylarında bize ait olan Türkiye yeni kayıt rekorunu iki ay üst üste kırdık. Bu gururu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen yıl, Hırvatistan, Makedonya, Slovenya, Kosova, Slovakya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna ve Belarusya’yı da açtık. Bu yıl ise şuana kadar Polonya’ yı açtık ve sene sonuna kadar ABD ve Romanya’ yı da açmış olacağız. Sırada, Almanya, Rusya, Tayland, Avusturya, Kazakistan, Brezilya var. İstanbul’ daki tesislerimizde Türkiye’ nin en büyük kapasiteli ve otomatik sevkiyat deposunu “ Yeni Farmasi Operasyon Merkezi” adı altında kurduk. Avrupa’nın tam ortasında, Bratislava’da FARMASİ dev deposu ve uzman kadrosu ile göreve başladı. Onlar da her ay rekor kırarak “biz AVRUPA’da varız!” deyip FARMASİ’nin ayak seslerini duyuruyorlar. 5 kıtada 125 ülkeye ihracat yaparak yaklaşık 500 milyon kişiye ulaşan FARMASİ, bir TÜRK firması olarak TÜRKİYE’nin onuru ve gururu olmayı sürdürmektedir. Bununla ne kadar gururlansak azdır. Kurucumuz, Onursal Başkanımız Dr. Cevdet TUNA’nın çizdiği altın kuralların yolundan giden misyon ve vizyona sahibiz. 70 yıllık tecrübe, Dr. Cevdet Tuna’nın yarattığı sağlıklı ve özel formüller FARMASİ’yi bugünlere getirdi. Ciddiyet, bilgi, ahlak, hırs ve sizlerin değerli hizmetleri sayesinde FARMASİ Türkiye’nin 1 numarası oldu. Bu gururu bizlere yaşatan tüm çalışanlarıma ve sahada ter döken her girişimcimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Sizler de “YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES FARMASİ KULLANMALI” diyerek and içtiniz ve markamızı bu günlere getirdiniz. Yeni yatırımları ile 500.000 m2’ye ulaşan ekolojik alanda yer alan, alanındaki Avrupa’nın en büyüklerinden olan FARMASİ tesislerinde bu yıl yaklaşık 2.500 girişimcimizi ağırlayacağız.
Yeni yapılan Dr. Cevdet Tuna Seminer Salonunda her hafta Türkiye’nin her noktasından gelen girişimcilerimiz, doğrudan satışta profesyonel iş insanı olmaları adına özel eğitimlerle destekliyoruz.
Sizler FARMASİ’nin devasa gücünü, hırsını bizzat hissettiniz ve o yönde de aile bağlarımız çok güçlendi, kenetlendik, çok çalıştık ve başardık. Ne mutlu FARMASİ’de girişimciyim diyenlere. Yüksek kalitemiz, ulaşılabilir fiyatlarımız, en çok kazandıran sistemimiz ve hızımız bizi rakiplerimizden farklı kıldı. Sloganımızı uyguluyoruz; HIZ, İNANÇ, GÜVEN.
FARMASİ üretimde, sevkiyatta TÜRKİYE’nin1 numarası olmanın gururunu taşımaktadır. Bu yıl FARMASİ, onlarca “0” kilometre Mercedes, Peugeot ve BMW dağıttı ve yeni araç programımızla başarılı girişimcilerimizi ve ailelerini mutlu etmeye devam edecek. TUNUS seyahatinde yüzlerce girişimcimiz yurtdışı deneyimlerini yaşadılar. TUNUS’a gidenler bu ülkede FARMASİ’nin ne kadar başarılı olduğunu da görme fırsatı buldular. Tunus ofis ve depolarımızı da ziyaret ederek gücümüze AFRİKA’da da gözleriyle şahit oldular. Sırada İTALYA ve UMRE programları olacak. Şimdiden başarılı tüm girişimcilerimizi gönülden tebrik ediyorum.
Bir FARMASİ’li olarak hayallerinizi gerçekleştirdiğiniz ve daha da fazlasını gerçekleştireceğiniz bir sisteme dahil oldunuz ve bu kazançlı yolda adım adım ilerlemektesiniz. Bu inancı taşıdığınız için sizlere binlerce teşekkür ediyorum. Örnek Türk kadını olan, “her eve FARMASİ” misyonunu benimsemiş ve tüm dünya kadınlarına model olacağına inandığım sizleri kalpten kutlar, FARMASİ AİLESİ olarak sizinle tek bir aile olduğumuzu ve mücadelemizi hep rekor ve yeniliklerle devam ettireceğimizi bilmenizi isterim. “Kendinize, ailenize ve FARMASİ’ye çok iyi bakın. Ayrıca taklitlerinden kaçının.” “Geleceğin sizler için mutluluk, bereket, sağlık, neşe ve bol kazanç getirmesini canı gönülden diliyorum. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

 

Farmasi Aralık Kataloğu 2018

Farmasi ile başarılı bir yılı daha geride bıraktık ve artık yılın son kataloğu olan Farmasi Aralık kataloğu 2018 yayına giriyor. Farmasi yılbaşı kataloğu olarak da adlandırılan bu katalogta güzel bir final bizi bekliyor. Yüksek indirim oranlarının yer aldığı katalogta yine kozmetik ihtiyaçlarınızı harika fiyatlardan karşılama imkanını bulacaksınız.

Farmasi girişimcilerinin ise yılı güzel bir nokta koyması ve kazançları zirvedeyken 2018 yılını tamamlamaları için her şey hazır. Birçok sürpriz Farmasi Aralık kataloğu 2018’de tüm girişimcileri bekliyor. Farmasi girişimcileri, güzel bir iş yılı kapanışı için kataloğu mutlaka erkenden incelemeliler. Katalogtaki birçok fırsatın stoklarla sınırlı olduğunu bilmenizde fayda var.

Katalogtaki indirimlerin 1 Aralık 2018’de başlayıp, 30 Aralık 2018’de biteceğini hatırlatalım.

Kataloğun yıldızı ise yeni Farmasi kapatıcıları. Bu yeni likit kapatıcılar, koyu halkalarda, gözeneklerde, kırışıklıklar ve çizgilerde oldukça etkili. Üstelik yılsonu kataloğunda oldukça da cazip fiyatlarla geliyorlar.

İşte Farmasi Aralık Kataloğu 2018

Kataloğu İncelemeye Başla >>

Farmasi Kasım Kataloğu 2018

Farmasi Kasım kataloğu 2018 online inceleme sayfamıza hoşgeldiniz. Burada Kasım 2018’e dair en güncel Farmasi haberlerini bulacaksınız. Kasım ayının da yine Farmasi kullanıcıları için avantajlı, girişimciler için de karlı bir ay olacağı görülüyor.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018 Kampanyaları

Sevilen fondöten Stay Matte Farmasi Kasım kataloğu 2018’in en çok satan ürünlerinden olmaya aday. Artık daha karizmatik bir ambalaja sahip ve formülü de yenilendi, etkinliği artırıldı. Parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirildi. Fondötenlerdeki en büyük handikap sanki cildinize bir maske sürmüşsünüz gibi bir histir. Fakat bu yeni formülüyle Stay Matte, cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sağlar. Gün boyu kalıcı, doğal bir matlık sunan yüksek kapatıcı özellikteki bu fondöten, yağ içermeyen formülü ile gözenekleri gözle görülür biçimde küçültmeye ve ciltte oluşan parlamayı önlemeye yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan mineraller ile zenginleştirilmiş yapısı, cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olur ve cildi besler.

Bir fondötenden daha ne beklenir ki 🙂 Farmasi Kasım kataloğu 2018’de harika bir kampanyayla bu fondötene sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Farmasi’den Kasım’da Yeni Parfüm

Farmasi yeni ürünlerini kataloglarında sergilemeye devam ediyor. Özellikle parfüm konusunda başarılı bir çizgiye sahip firma, yeni kokular üretme konuusnda da oldukça yetenekli. Gift  parfümü, hayatın eşsiz bir hediye olduğunu hatırlatan eşsiz bir koku. Baştan çıkarıcı çiçekler, egzotik meyveler ve eşsiz dip notası ile zıtlıkların uyumunu yakalayan, unutulmaz bir armağan…

Farmasi Kasım Kataloğu 2018’deki cazip indirimiyle beraber Gift parfümünü de sepetinize eklemeyi unutmayın.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018

İşte Farmasi Kasım kataloğu 2018’i incelemeye başlıyoruz, sayfayı aşağı kaydırın!

Farmasi Ekim Kataloğu 2018

Yepyeni Farmasi Ekim kataloğu 2018 ile Ekim fırsatları seni bekliyor. Farmasi, her yeni katalouyla birlikte yeni ürünler de sunmaya devam ediyor. Sürekli yeni ürünler keşfeden, mevcut ürünlerini çok daha geliştirmek üzere çalışmalar yapan dinamik, yenilikçi bir firma olma özelliğini korumakta kararlılar.

Farmasi Ekim Kataloğu 2018’deki Yeni Ürünler

  1. Altı farklı ton seçeneğiyle dudaklarda extra parlaklık vaad eden High Shine dudak parlatıcısı. Yeni tanışma fiyatıyla karşınızda.
  2. Dört farklı renk seçeneğiyle Flawless Touch Pata Krem fondöten, kremsi pudra yapısıyla ağırlık hissettirmez. İpeksi ve pürüzsüz bir ten isteyenler için vazgeçilmez bir ürün. Hafif ve pudramsı bitişli yapısı, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görüntüden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır. Farmasi Ekim Kataloğu 2018’deki uygulama süngerinin de içinde olduğu tanışma fiyatı fırsatını kaçırmayın!
  3. Farmasi’nin Stay Matte Fondöteni artık yenilendi. Minerallerle zenginleştirilmiş yeni formülü ile birlikte ipeksi matlık teninde. Multimineral kompleks etkisiyle parlaklık kontrolü, yüksek kapatıcılıkla mat bir görünüm sağlar.

Farmasi Ekim Kataloğu 2018

Ekim 2018 Farmasi kataloğunu hemen alttan online olarak inceleyebilirsiniz: